Wystartował projekt „Profesjonalne doradztwo personalne = zatrudnienie”

dodano: 13.03.2017

PSG wspólnie z liderem projektu Bydgoskim Zakładem Doskonalenia Zawodowego, realizuje projekt, w którym wsparcie otrzymać mogą osoby bezrobotne z powiatów: bytowskiego, chojnickiego, człuchowskiego, kościerskiego, kwidzyńskiego, malborskiego lub słupskiego.

Staże, kursy zawodowe, doradztwo indywidualne, coaching – między innymi takie formy wsparcia czekają na uczestników.

W projekcie wziąć udział mogą osoby bezrobotne, które mają co najmniej 30 lat oraz zamieszkują wskazane powyżej powiaty. W ramach projektu uczestnicy skorzystać mogą z następujących form wsparcia:

• kwalifikacyjne kursy i szkolenia zawodowe,
  • staże zawodowe trwające 3 miesiące,
  • diagnoza i doradztwo indywidualne,
  • coaching,
  • warsztaty grupowe,
  • pośrednictwo pracy.

Dodatkowo uczestnicy otrzymują stypendium stażowe, stypendium szkoleniowe (za kursy zawodowe), materiały szkoleniowe, certyfikaty uczestnictwa. Uczestnicy skorzystać mogą ze zwrotu kosztów dojazdu oraz kosztów opieki nad osobami zależnymi.

Termin przyjmowania zgłoszeń do projektu: 31.03.2017

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu pod numerami telefonu:

BZDZ: 795 591 370

PSG: 601 619 159

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości!