dodano: 05.12.2017
Pod koniec listopada w bydgoskim Multikinie odbyła się prelekcja w ramach Akademi FIlmowej, za którą byliśmy odpowiedzialni. W spotkaniu wzięli udział uczniowie klas 1-3, którzy dzielnie dyskutowali z prowadzącą na temat historii swoich przodków.
dodano: 10.11.2017

Ruszył projekt "Dom Dziennego Pobytu w Grudziądzu przystanią dla osób niesamodzielnych z terenu Grudziądza", którego jesteśmy partnerem. Zapraszamy na stronę projektu:

www.ddpmaksymiliangrudziadz.twoje-miasto.pl

dodano: 18.09.2017

Rozpoczęliśmy realizację innowacyjnego projektu „Skrzydła dla Innowacji”. W ramach projektu stworzony zostanie system MetodaPlanet.pl, który służyć będzie do diagnozy kompetencji a tym samym wsparcia kształcenia ustawicznego osób dorosłych.

dodano: 15.09.2017

Z początkiem roku szkolnego wznowiliśmy nasze działania w szkołach technicznych, poszerzając je równocześnie o nowe szkoły. Uczniowie wezmą udział w cyklicznych warsztatach rozwijających kompetencje miękkie oraz zyskają możliwość indywidualnych spotkań z psychologiem.

dodano: 04.08.2017

Z przyjemnością informujemy, że już w sierpniu we współpracy z parafią św. Maksymiliana Kolbe w Grudziądzu oraz Gminą Miasto Grudziądz rozpoczniemy realizację nowego projektu „Dom dziennego pobytu bezpieczną przystanią dla osób niesamodzielnych z terenu Grudziądza”.

dodano: 14.07.2017

W lipcu przeprowadziliśmy kolejne szkolenie z zakresu budowania relacji z klientem dla pracowników firmy iQor Global Services Poland. Było ciekawie i inspirująco!

dodano: 28.06.2017

W dniach 20-21 czerwca przeprowadziliśmy dla pracowników firmy iQor Global Services Poland szkolenie „Budowanie relacji z klientem”.

dodano: 09.06.2017

W dniach 5-6 czerwca wzięliśmy udział w konferencji Polishopa – cyklicznej konferencji o wymiarze międzynarodowym. Słuchając ciekawych gości zgłębialiśmy pilnie metodykę Design Thinking.

dodano: 25.05.2017

Rozpoczynają się szkolenia pilotażowe oraz warsztaty instruktażowe, dzięki którym Zintegrowany Asystent Rozwoju (ZAR) zostanie poddany testowaniu w grupie docelowych użytkowników. To narzędzie wspierające kształcenie i rozwój osób dorosłych skierowane jest zarówno do użytkowników indywidualnych jak i do instytucji.

dodano: 27.04.2017

Miło nam poinformować, że bierzemy udział w realizacji projektu „Zatrudnijczerszczan.pl” organizowanego przez czerski GOPS, którego celem jest zwiększenie zatrudnienia osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym, w  tym osób z niepełnosprawnościami.

dodano: 11.04.2017

Z początkiem wiosny, rozpoczęliśmy współpracę ze szkołami technicznymi w Bydgoszczy i Chojnicach, prowadząc dla uczniów konsultacje indywidualne i warsztaty rozwijające ich kompetencje miękkie.

dodano: 13.03.2017
Wspólnie z liderem projektu BZDZ, realizujemy projekt, w którym wsparcie otrzymać mogą osoby bezrobotne z powiatów: bytowskiego, chojnickiego, człuchowskiego, kościerskiego, kwidzyńskiego, malborskiego lub słupskiego. Staże, kursy zawodowe, doradztwo indywidualne, coaching – między innymi takie formy wsparcia czekają na uczestników.
dodano: 28.02.2017

Trwają zaawansowane prace nad ZAR – aplikacją internetową powstającą w ramach projektu „Nowe możliwości – lepsze perspektywy”. W zespole specjalistów intensywnie działamy, by aplikacja odznaczała się najwyższą jakością zarówno od strony technicznej, jak i merytorycznej.

dodano: 25.02.2017

W PSG nie ustajemy w naszych działaniach szkoleniowych i doradczych. Bierzemy udział w drugiej edycji projektu „Praca na start”, przygotowujemy się także do prowadzenia gier diagnostyczno-symulacyjnych dla studentów WSB.

dodano: 20.02.2017

Na zlecenie Centrum Inicjatyw Obywatelskich zrealizowaliśmy na terenie gminy Słupsk badania potrzeb osób wykluczonych społecznie do celów rekrutacyjnych w subregionie słupskim. Przeprowadziliśmy także identyfikację uwarunkowań wykluczenia społecznego w gminie Słupsk.

dodano: 10.11.2016

Jesień to dla PSG m.in. czas kolejnej edycji szkoleń w bydgoskim MWiK. Aktualnie rozwijamy kompetencje menedżerskie i doradzamy, w jaki sposób występować publicznie.

dodano: 28.10.2016

Od 23 do 26 października hiszpańska Walencja stała się miejscem wymiany doświadczeń pomiędzy partnerami krajowymi i ponadnarodowymi w ramach projektu „Nowe możliwości – lepsze perspektywy (...)”. Było inspirująco i twórczo. Nie zabrakło tam PSG.

dodano: 22.09.2016

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane do udziału w projekcie „Profesjonalne doradztwo personalne = zatrudnienie.

dodano: 12.03.2016

Za nami cykl szkoleń z zakresu autoprezentacji i wystąpień publicznych dla pracowników MWiK Bydgoszcz.

Psychological Solutions Group
Agencja Analiz i Doradztwa